Dla Uczniów

Wychowanie fizyczne

Kochani Uczniowie!

Wychodząc naprzeciw sytuacji, w której zajęcia szkolne muszą być prowadzone za pomocą  Internetu, mam dla Was ciekawe propozycje, abyście mogli rozruszać się!
Taka aktywność na pewno urozmaici Wasz dzień, poprawi sprawność ciała i umysłu, pobudzi układ nerwowy, poprawi samopoczucie, ułatwi radzenie sobie ze stresem. Wasza aktywność fizyczna przyczyni się również do poprawy takich sprawności umysłowych, jak szybkość podejmowania decyzji, planowanie i pamięć, skupienie i podzielność uwagi! Naprawdę warto!!!

Systematycznie będę podsyłać Wam na Messenger propozycje ćwiczeń, ciekawych zabaw, quizów sportowych… a może jakieś wyzwanie… ?
Może Wy macie propozycje, aby ruszyć z fotela koleżanki i kolegów?

ZACZYNAMY!

Joanna Kępka

Cwiczenia_wzmacniajace_miesnie_grzbietu.docx

TEST_do_9.04.docx

zasady_gier_zespolowych_dla_dzieci.docx

Znaczenie_rozgrzewki.pptx

rozgrzewka_na_ocene.docx

Opis_sportowca_na_ocene_do_29.05.docx - OBOWIĄZKOWA PRACA NA OCENĘ ! Ważny termin przysyłania prac!

KONKURS TRWA, PAMIĘTAJ!

UWAGA! UWAGA!   KONKURS!

AKTYWNIE, ZDROWO I SPORTOWO!

W swoim pokoju, na podwórku a może kreatywnie…?
Pokażcie mi jak aktywnie spędzacie czas! Prześlijcie zdjęcie.
Autorzy najciekawszych pomysłów otrzymają najlepsze oceny! Najciekawsze i pomysłowe zdjęcia znajdą się
w prezentacji na stronie Naszej Szkoły!

Róbcie zdjęcia, dzielcie się pomysłami, bo warto!

J.K.